Kodėl verta turėti skimerį?

Skimeris

Kaip veikia skimeris

Šis labai naudingas įrenginys idealiai bendradarbiauja su sodo baseino vandens filtravimo sistema. Šių abejų įrenginių jėgų apjungimas garantuoja 100% vandens valymą, todėl toks rinkinys turi būti kiekvieno vandens pramogų mylėtojo.

Standartinio baseino siurblio su filtru užduotis yra valyti vandenį ir sulaikinėti ant filtro įvairius smulkius nešvarumus ir šiukšles ir nepraleisti jų atgal į baseiną. Bet dažnai ant vandens paviršiaus kaupiasi daug didesnių nešvarumų (medžių lapai, musės, vabzdžiai vabalai, žiedų fragmentai ir pan.), kurių vien filtravimo sistema išgaudyti nėra pajėgi. Su šia problema dažniausiai susiduria didesnių sodo baseinų savininkų, nors ir mažose baseinuose ši problema egzistuoja, tik yra išsprendžiama žymiai paprasčiau. Todėl Jums yra reikalingas skimeris, arba kitaip vadinamas „vandens paviršiaus valytojas“ ir iš pavadinimo galima atspėti, kad jis skirtas įvairių šiukšlių surinkimui nuo vandens paviršiaus.

Po to, kai skimeris bus prijungtas prie sodo baseino siurblio, filtravimo sistema papildys dar vienas elementas, kuris surinkinės stambesnes daleles. Dėl to nebus taip greitai užkemšamas siurblio filtras ir filtravimo elementas tarnaus ilgiau.

Dar daugiau sutaupysite laiko, nes jau nebereikės rankiniu būdu gaudyti paviršiuje plaukiojančių nešvarumų.

Skimerio panaudojimas

Skimeris - daugiau negu valytojas

Skimerio įsigijimas turi dar vieną svarbų privalumą. Sodo baseinas reikalauja vandens priežiūros naudojant atitinkamas chemines priemones. Ir čia gali Jums padėti skimeris.

Šis funkcionalus valytojas – tai įrenginys du – viename: jis gali atlikti baseino chemijos dozavimo funkciją. O tai reiškia, kad investuojant į skimerį Jus sutaupant chemijos dozavimo įrenginių sąskaita, kurie naudojami chloruojant baseino vandenį chloro tablečių pagalba (chloro tablečių mesti tiesiogiai į baseiną griežtai draudžiama, nes chloras išbalins baseino medžiagą, todėl turi būti naudojamos specialios chemijos dozavimo talpos, vadinamos „plūdėmis“). Turint skimerį, chloro tabletes galima mesti į skimerį.  

Pasiruoškite eiliniam saulėtam sezonui, kuriame Jūsų laukia daug malonių akimirkų nuosavame sodo baseine. Bet tam, kad galima būtu tik mėgautis vandens pramogomis ir kuo mažiau dėmesio ir laiko skirti baseino priežiūrai pasirūpinkite reikalingais baseino priežiūros įrenginiais, priemonėmis bei įrankiais ir skimeris būtinai turi būti tarp jų.

Sodo baseinai, visi priežiūros įrenginiai, įrankiai bei priemonės laukia Jūsų mūsų parduotuvėje www.prekesvasarai.lt

  • +370 670 77280, +370 674 55156
  • I - V nuo 8:00 iki 17:00, VI - VII nedirbame
  • Drujos g. 2 - 502, 503, LT-11342 Vilnius
2008-2017 UAB Verslo vizija
LiveZilla Live Help