Technoratano baldų komplektas

pristatymas 5 - 8 d.d. Technoratano baldų komplektas
Sodo baldų komplektas iš technoratano - tai puikus pasirinkimas jei ieškote baldų sodui arba terasai, kuris ne tik puikiai atrodo bet ir tarnaus jums ilgą laiką.
Komplektą sudaro 6 kėdės iš technoratano ir staliukas iš technoratano. Minkštos juodos spalvos pagalvėlės ir švelniai užapvalintas kėdės atlošas padidina naudojimo komfortą. Baldai pagaminti iš medžiagų, pasižiminčiu dideliu atsparumu atmosferos reiškiniams ir gali būti lauke ištisus metus. Rėmai pagaminti iš plieno. Šis baldų komplektas puikiai atrodo naudojant patalpoje, verandoje, sode arba terasoje. Baldai yra rudos spalvos o pagalvės juodos - šios spalvos puikiai atrodo kartu. Lengvai išlenktas kedžių atlošas, minkštos pagalvės ir funkcionalus staliukas užtikrins, kad prie šių baldų praleisime daug daug laiko atsipalaiduojant, geriant kavą arba tiesiog bendraujant.  
Baldus labai lengva ir paprasta prižiūrėti, nereikalauja konservacijos, o valyti galima vandeniu ir svelniais valykliais. Pagalvių užvalkalai yra nuimami ir esant poreikiui galima išskalbti skalbimo mašinoje.
Duomenys
Išmatavimai Kėdžių: 56x65x84cm Stalo: 160x100x74cm
Duomenys
Svoris 55 kg

Parašyti atsiliepimą

Prašome prisijungti arba sukurkite paskyrą prieš parašant atsiliepimą
  • Peržiūrėta: 821
  • Gamintojas: Intertek
  • Modelis: komplektas-mir-z2149
  • Prieinamumas: pristatymas 5 - 8 d.d.
0  prekių parduota
  • 666.70 €
  • Be PVM: 550.99 €

pinti, lauko, baldai, ratanas, technoratanas